OFENSYWA TARGOWA LAMINAM

 

W pierwszym kwartale 2018 roku nasza firma będzie prezentowała swoje produkty na najważniejszych targach branżowych. Spieki kwarcowe pojawią się na targach BUDMA w Poznaniu, podczas 4 Design Days w Katowicach, a także na targach INTERBUD w Łodzi.

Już w styczniu i lutym, w dniach 30.01-02.02, spieki kwarcowe LAMINAM zostaną zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Na targach BUDMA pokaże się aż 800 wystawców. Na 55 000 mkw. będzie można znaleźć produkty i rozwiązania prawie ze wszystkich obszarów budownictwa: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, elektro-narzędzia i sprzęt pomocniczy oraz informatyka w budownictwie. Spieki marki LAMINAM będzie można znaleźć w hali nr 3, na stoisku nr 23

Kolejnym wydarzeniem, na którym zaprezentuje swoje produkty LAMINAM, będzie święto architektury, designu i nieruchomości – 4 Design Days. III edycja tego wydarzenie odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, oraz w Spodku w Katowicach - Stoisko nr PS19. W 2018 roku część wystawowa ma zająć 12 100 mkw., a oprócz ekspozycji na wydarzenie będą składać się spotkania, debaty, prezentacje i wykłady. 

Pod koniec lutego, w dniach 23-25.02, LAMINAM zawita na Targch Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD w Łodzi. Na stoisku będzie prezentowana po raz ostatni na imprezach targowych 1 generacja ultranowoczesnej wyspy Modultop.  INTERBUD to wiodące wydarzenie branży budowlanej, gdzie prezentowane są nowatorskie rozwiązania w dziedzinie budownictwa. Oprócz ekspozycji na targach można wziąć udział w warsztatach, szkoleniach, konferencjach przygotowanych przez fachowców budowlanych, prawników, menedżerów czy ludzi nauki. Ekspozycję marki LAMINAM, która tym razem zostanie przedstawiona wspólnie z partnerem lokalnym będzie można obejrzeć w hali…, na stoisku….

W dniach 17-22/04/2018 Laminam ponownie zaprezentuje swoje produkty na targach w Mediolanie Salone del Mobile.

Zapraszamy!

Czytany 4902 razy