NOWA FABRYKA LAMINAM

Inauguracja nowej fabryki LAMINAM w Borgotaro

 

 Nowy obiekt LAMINAM jest zlokalizowany we włoskiej prowincji Parma. Będzie w całości poświęcony produkcji największych płyt ze spieków kwarcowych, czyli tych o rozmiarze 1620x3240mm.

To kolejna kluczowa inwestycja firmy po zeszłorocznym zwiększeniu mocy produkcyjnych w głównej fabryce LAMINAM we Fiorano Modenese. „Poprzez nabycie odpowiednich nieruchomości i inwestycje w technologię o wartości ponad 35 mln euro, stworzyliśmy nową, niezwykle wydajną, w całości zautomatyzowaną fabrykę spieków kwarcowych, która podwoi moce produkcyjne naszej firmy. Pozwoli to zaspokoić szybko rosnące zapotrzebowanie na płyty LAMINAM zarówno we Włoszech, jak i za granicą”, informuje Alberto Selmi, CEO Laminam.

Prowadzona w nowej fabryce działalność produkcyjna będzie skoncentrowana na największym rozmiarze płyt LAMINAM (1620x3240mm), dostępnym w różnych grubościach, w tym w grubości 12 mm.  Są one przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz budynków (wykończenie ścian i podłóg), jak też na elewacjach. Płyty z linii Laminam XL 12+ wyróżniają się dodatkowym zastosowaniem – można z nich tworzyć wyjątkowo odporne blaty kuchenne i łazienkowe. 

 

Więcej informacji o płytach Laminam: http://www.laminam.pl

 

 

Czytany 16715 razy