NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Dni Otwarte Interstone. Zapraszamy 15 i 17 czerwca!

 

 

 

 

 

 

 

To niepowtarzalna okazja, by najpiękniejsze kamienie naturalne z całego świata oraz spieki kwarcowe Laminam upolować w wyprzedażowych cenach. Ale nie tylko! Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a także dopasują odpowiedni materiał do każdego projektu i każdego budżetu. 

Zapraszamy do nas zarówno profesjonalistów – architektów, projektantów wnętrz i mebli, kamieniarzy oraz stolarzy. A także klientów indywidualnych, którzy myślą o budowie, wykończeniu lub remoncie domu, mieszkania, łazienki czy kuchni. 

 

Czwartek 15 czerwca to Dzień Profesjonalisty.

Aby go uczcić, przygotowaliśmy niepowtarzalne oferty cenowe – dostępne tylko w ten jeden dzień! 

Spotkanie z nami to też doskonała okazja, by:

·    na własne oczy poznać pełną, aktualną ofertę marmurów, granitów, kwarcytów, dolomitów, trawertynów, agatów i innych kamieni naturalnych z całego świata,

·    przyjrzeć się bliżej włoskim spiekom kwarcowym Laminam, idealnym na podłogi, schody, ściany, elewacje, blaty kuchenne i łazienkowe, fronty meblowe, drzwi i nie tylko,

·    porozmawiać z naszymi doradcami na temat nowych możliwości materiałowych i technologicznych

 

Dni Otwarte odbędą się w oddziałach i magazynach na terenie całej Polski (adresy poniżej), jednak w naszej centrali w Mszczonowie będzie trwał wyjątkowy event. Zapraszamy nie tylko na grilla, ale także na… wyścigi samochodowe w profesjonalnym symulatorze jazdy – jednym z tych, na których trenują zawodowcy!

 

Zapraszamy w godzinach 10:00 – 16:00.

 

 

Sobota 17 czerwca to Dzień Klientów Indywidualnych.

Z myślą o właścicielach mieszkań i domów przygotowaliśmy wyjątkowe oferty wyprzedażowe, m.in. bogaty wybór spieków kwarcowych w praktycznym wymiarze 100 x 100 cm dostępnych od ręki. 

 

Zapraszamy jednak nie tylko po zakupy, ale przede wszystkim po doradztwo! Jeśli wykańczasz, remontujesz lub urządzasz swoje cztery kąty, porozmawiaj z naszymi ekspertami. 

·      Od ponad 20 lat sprowadzamy do Polski marmury, granity, kwarcyty, onyksy i inne najpiękniejsze kamienie z całego świata. Chętnie opowiemy o możliwościach na każdą kieszeń.

·    Oferujemy także najwyższej klasy spieki kwarcowe włoskiej firmy Laminam. To znakomity materiał na blaty kuchenne i łazienkowe, fronty meblowe, ściany i podłogi. Warto poznać go bliżej, a najlepiej zobaczyć na własne oczy i dotknąć własną dłonią.

·    Dysponujemy kontaktami do sprawdzonych wykonawców z okolicy – doświadczonych w pracy z kamieniami naturalnymi i spiekami Laminam w najróżniejszych zastosowaniach.

·    Nasi doradcy chętnie radzą, podpowiadają, wynajdują materiały idealnie dopasowane do potrzeb i budżetów. Przekonaj się!

 

Zapraszamy w godzinach 9:00 – 14:00.

 

Adresy naszych oddziałów znajdziesz w zakładce kontakt: www.interstone.pl/kontakt

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Jak wykorzystać spieki kwarcowe w projekcie budynku, wnętrza albo zabudowy?

Jakie grubości sprawdzą się w poszczególnych przypadkach?

Jak rozwiązać kwestie montażu także w mniej typowych kontekstach - na frontach zabudowy lub drzwiach?

tymi i wieloma innymi pytaniami każdego dnia mierzą się architekci, projektanci wnętrz czy mebli oraz realizatorzy z branży budowlanej, wykończeniowej i stolarskiej. 

Z myślą o tym, aby im wszystkim dostarczyć pewnych odpowiedzi, rozwiać wątpliwości i podsunąć sprawdzone, praktyczne rozwiązania, powstał program warsztatów Laminam LAB.

 

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne spotkania w całej Polsce: lab.laminam.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytany 27165 razy